Clos Saint Fiacre, Orléans

Clos Saint Fiacre, Orléans

Bénédicte en Hubert Montigny-Piel van Clos Saint Fiacre zetten eigenhandig het onbekende wijngebied Orléans op de kaart. Met eigenwijze, licht-verteerbare wijnen. De rode pinot meunier en de auvernat blanc (chardonnay) behoren tot de kern van onze selectie, we importeren deze wijnen sinds de start van de wijnimport. De etiketten zijn ontworpen door graficus Max Kisman. Dat verdienden deze wijnen.
Sorteer op
  • Orléans blanc Cuvée Non Filtré
    Het pure Chardonnay fruit zonder houtrijping. "Strak en slank als een fraaie chablis, maar dan betaalbaar". Behalve ongefilterd is ook deze cuvée ook met zo min mogelijk sulfiet gemaakt. Resultaat: nog lekkerder dan ie al was! Xavier Auerbach: "Dangerously drinkable. Excellent value."
  • Orléans rouge Cuvée Non Filtré
    Frisse pinot meunier uit de omgeving van Orléans. Licht en vrolijk, en gevaarlijk drinkbaar. De ultieme bistrowijn uit Parijs. Met een etiket van de hand van de beroemde grafisch kunstenaar Max Kisman. Mag licht gekoeld gedronken worden. Deze wijn behoort tot de basis van onze import, werken we al mee sinds 2008.

2 items